eobuv.com - интернет магазин обуви

eobuv.com - интернет магазин обуви
Город: - Киев
Телефон: +38 (044) 360-24-80
Рейтинг: 1 из 5 звёзд!
Средняя оценка: 1
В интернет-магазине Eobuv.com представлен широкий выбор брендовой обуви для взрослых и детей. У нас вы можете выбрать обувь для спорта и активного отдыха, женскую, мужскую и детскую обувь, кожаные сумки, стильный аксессуары и др. Приятные скидки и акции всегда будут ждать наших покупателей. Доставка осуществляется по всей Украине с помощью курьерской службы.
Брендовая женская / мужская / детская обувь / кожаные сумки / аксессуары / туфли / ботинки / ботильоны / сапоги / сникерсы / обувь для женщин / мужчин / для детей /
Скидок нет

Что вы думаете об этом магазине?

Интернет-магазин: eobuv.com - интернет магазин обуви
Автор: Посетитель
Ваше мнение:

Ваше мнение:

Номер заказа:

Ваша оценка:

Current month ye@r day *


eobuv.com - интернет магазин обуви: Отзывы о работе

Поделиться

21.07.2017 11:51:42 Посетитель

Оценка: 1 1 из 5 звёзд! Номер заказа: 1400022649

Доброго дня. Хочу поділитися враженнями про покупку на сайті eobuv.com.ua! Замовляли чоловічі кросівки adidas (номер замовлення 1400022649), не підійшов розмір і вирішили повернути назад. Товар повертали 23 травня. Коли пройшло 2 тижні і жодного зворотнього зв'язку не отримали вирішили самі зателефонувати і поцікавитись коли кошти будуть повернені, коли зателефонували виявилось, що компанія TMM Expres загубили нашу посилку, шукали три тижні, коли зателефонувала до консультанта eobuv сказали що з'ясують цю ситуацію, зворотнього зв'язку ЗНОВУ НЕ ОТРИМАЛИ, телефонувала до них кожного дня дня і вони знову говорили кожного разу одне й те саме, що сьогодні з'ясують інформацію і перетелефонують. Так мені і НЕ ТЕЛЕФОНУВАЛИ. Говорили, що затримка через службу доставки. ОК, далі ще цікавіше, коли нарешті служба доставки знайшла посилку і відправили їм 3 липня сказали,що посилку отримають від 7 до 14 робочих днів. Телефоную знову до них, тепер вони говорять що з посилкою не було документу повернення (ВІН БУВ, ВАШ МЕНЕДЖЕР МЕНІ В ТЕЛЕФОНОМУ РЕЖИМІ ДОПОМАГАВ ЙОГО ЗАПОВНЮВАТИ) і знову чую брехню. Сьогодні 21.07 (зверніть увагу взуття відправляти 23.05!) пройшло 15 робочих днів (мали повернути від 7 до 14 робочих дні) і знову я чую одне й те саме "Ми уточнимо інформацію і Вам зателефонуємо" і так далі ніхто не телефонує. Останньою каплею було коли прочитала відгуки і як виявилось не перша в такій ситуації, багатьом людям так і 3 місяці пройшло і не повернули кошти. Тому перед тим як в них щось замовляти добре подумайте, бо я вже про це пожаліла багато разів. А Вам дорогі працівники eobuv.com.ua я так просто це не залишу! Чекаю сьогодні останній день і звертатимусь в правоохоронні органи. Дякую ВАМ за мій витрачений час і нерви!

Лучшие магазины раздела Обувь

0